Miley Cyrus Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Turkey Fan

Miley Cyrus Turkey Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lütfen Okumadan Geçmeyin

3 posters
YazarMesaj
Daisuke İdo
NewMooN♥Yeni.Üye
Daisuke İdo

Lütfen Okumadan Geçmeyin Empty
MesajKonu: Lütfen Okumadan Geçmeyin   Lütfen Okumadan Geçmeyin EmptySalı Mayıs 26, 2009 1:28 pm

Arkadaşlar herkesten (site sorumluları ve diğer kullanıcı arkadaşlarımız da dahil olmak üzere) bir ricam olacak.Kullandığımız dil Türkçe.Fakat Türkçe'mize hakettiği saygı göstermiyoruz.Bunu neden dediğimi soracak olursanız şu şekilde cevaplayabilirim ;
Forumda dolaşırken konulara yazı yazmış olan bazı arkadaşlarımızın kullandıkları kelimelerden bazı harfleri attıklarını görüyorum (sağol-saol,hoşgeldin-hşgldn vb.) ve bu beni epey rahatsız ediyor.Bunun hepimizi rahatsız etmesi gerek.Lütfen kullandığımız kelimeleri doğru ve tam kullanmaya dikkat edelim.
Diyeceğim o ki Türkçe'miz nasıl ise o şekilde kullanmaya özen gösterelim.Kelime kullanımında harfleri atmamaya çalışalım.Bir de mümkün olduğu kadar az yabancı kelime kullanalım.
Site sorumlusu arkadaşlarımızdan da ellerinden geldiği kadar bu hatalı kelimeleri düzeltmelerini talep ediyorum.İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim...
Queen
Emekli
Emekli
Queen

MesajKonu: Geri: Lütfen Okumadan Geçmeyin   Lütfen Okumadan Geçmeyin EmptySalı Mayıs 26, 2009 2:40 pm

tabii bu beni de çok rahatsız eden bir şey.Ama şöyle bir şey de varki bunu yapan kişi sayısı aşırı derecede yüksek.Biz her birine yetişemeyiz ne yazık ki.Önceden yapılmış olanları tabii düzenleriz.Ama tekrar tekrar aynı şeyler yapılırsa buna yapacak bir şey yok.Türkçe konusunda ne kadar katı olduğumu anlatmama gerek yok zaten.Ben aşırı derecede kitap okuyan biriyim.Bu nedenle de bu beni de çok rahatsız ediyor.Ama her birine de yetişemeyiz.Üyelerin dikkat etmesi daha iyi olur.Görüşlerini belirttiğin için de teşekkür ederiz.Yeri değil ama imzanın boyutlarını değiştirirsen iyi olur.Fazla büyük :)
http://www.robertpattinson.forum.st
Daisuke İdo
NewMooN♥Yeni.Üye
Daisuke İdo

MesajKonu: Geri: Lütfen Okumadan Geçmeyin   Lütfen Okumadan Geçmeyin EmptySalı Mayıs 26, 2009 5:02 pm

Eğer herkes bu yazdığımı okursa, okuyanların duyarlı olacaklarına eminim.
Bu arada lütfen kusura bakma ama imzamı değiştirmeyeceğim.''Battle Angel Alita''nın en sevdiğim resimleri -avatarımdaki de dahil- bunlar.Kabul ediyorum imzamdakiler biraz büyük olabilirler.Bu resimlerin daha küçüklerini bulamadım.Bulsaydım onları koyardım.Hem bunları hizaya sokarken canım çıktı :) Sen de saygı duyarsan ve değiştirmessen çok mutlu olurum.Teşekkürler... (mouse tekerleğini bi tık daha fazla çevirmen lazım o kadar :P )
KaaN
hWFan♥Üst Düzey Admini
hWFan♥Üst Düzey Admini
KaaN

MesajKonu: Geri: Lütfen Okumadan Geçmeyin   Lütfen Okumadan Geçmeyin EmptyÇarş. Mayıs 27, 2009 2:28 pm

Evet Tolga gerçekten bu konu da çok haklısın.Umarım Bütün Üyeler bu yazdıklarına Saygı duyar ve dikkat ederler...
https://mileyturkey.catsboard.com
Queen
Emekli
Emekli
Queen

MesajKonu: Geri: Lütfen Okumadan Geçmeyin   Lütfen Okumadan Geçmeyin EmptyÇarş. Mayıs 27, 2009 2:33 pm

Ubload'ını tıklayarak açılacak şekilde ubload'da edebilirsin :D
http://www.robertpattinson.forum.st

Lütfen Okumadan Geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası