Miley Cyrus Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Turkey Fan

Miley Cyrus Turkey Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Robert Pattinson'dan Albüm

YazarMesaj
KaaN
hWFan♥Üst Düzey Admini
hWFan♥Üst Düzey Admini
KaaN

Robert Pattinson'dan Albüm Empty
MesajKonu: Robert Pattinson'dan Albüm   Robert Pattinson'dan Albüm EmptyPaz Nis. 26, 2009 3:40 pm

Twilight'ın müziklerinin toplandığı albümde de ismi bulunan Robert Pattinson, solo albüm çıkarabileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz sene "Bad Girls" isimli bir grubu olduğunu söyleyen Pattinson, birkaç kez elinde gitar çantasıyla objektiflere takılmıştı. Başrolünü oynadığı Twilight filminin müziklerinde yer aldıktan sonra albüm teklifleri almaya başlayan Robert'ın plak şirketleriyle çalışmaya hiç niyeti yok; çünkü yetenekli oyuncu bu albümün bağımsız olmasını istiyor.

"İnsanların albümü alıp almamaları önemli değil. Sadece iyi müzisyenlerle ve iyi şartlarda çalışıp kendim için ortaya güzel bir albüm çıkarmak istiyorum. Kimsenin bunu para için yaptığımı düşünmesini istemem; o yüzden de bu bağımsız bir albüm yapmak istiyorum" diyor Robert.
https://mileyturkey.catsboard.com

Robert Pattinson'dan Albüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Çok Kötü Kokuyor!"
» rObert Abi Kaçamazsın Benden! xD
» Kristen&Robert Fotoğraf Çekimi
» Ashley Tisdale Robert*a Aşık
» Robert Pattinson Kitapları Çıktı